חסמו לי את גוגל אדסנס Adsense

חשבון אדסנס נחסם

אדסנס הושעה

הרגע נאסרתי מהלרוייח מגוגל אדסנס! עכשיו מה?

אבל מה שאני עומד לחלוק להלן קרה לחשבון Google Adsense שלי לפני כמה שנים

ואני מקווה שחוויית החסימה שלי בחשבון Google Adsense תעזור לך להחזיר את החשבון המושבת שלך.

קיבלתי אימייל ממש מדכא שחשבון Google Adsense שלי נסגר!

קיבלתי את אותה הודעה גם עבור כל החשבונות העסקיים שלי. אז אין לי יותר גישה לגוגל אדסנס. החדשות נפלו עליי כמו טונה של לבנים, ואני עדיין קצת מבולבל ומנסה לטפס מההריסות. בלשון המעטה, זה כואב… רע!

עם זאת, מכיוון שתמיד ניסיתי להיות פתוח ככל האפשר כאן בבלוג שלי, הרגשתי שאני צריך לשתף אתכם בחדשות.

Question Mark, Asking, Answer, Q And A, Doubt, Why

להלן הסיבות העיקריות לכך ש-Google תחסום חשבונות AdSense:

קליקים הונאה  – גוגל טובה להפליא באיתור קליקים לא חוקיים. חלק מבעלי אתרים מאמינים שיצירת קשר עם חברים ובני משפחה, שיחפשו את האתר שלהם, ימצאו אותו ולאחר מכן לחיצה על המודעות ימנעו מהם מצרות, אך זהו סיכון ניכר שאינו שווה את התגמול המינימלי. אחרים ניסו להסתיר את התנועה שלהם או להשתמש בתוכנה אוטומטית כדי ללחוץ עבורם על אתרים, מה שכמובן אינו מקובל ונחשב לפעילות לא חוקית.

תנועה מזויפת  – בעלי אתרים יקנו כמויות גדולות של תנועה לא חוקית ממקורות מפוקפקים או אתרים עם אחוז גבוה של תנועה ממקורות לא מהימנים. כאשר אנו אומרים “מקורות מפוקפקים”, אנו מתייחסים לתנועה המתמרצת או מכוונת לאתרים באמצעות שיתופי תנועה, מדיה חברתית ואמצעים אחרים.

לעתים קרובות, תנועה זו אינה מתעניינת בנושא הנדון, אך היא מייצרת קליקים שעולים למפרסם כסף. מפרסמים סובלים מסוג זה של תנועה מכיוון שהם משלמים על תנועה שלא תמיר. הקפדה על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא האפשרות הבטוחה יותר עבור בלוגרים ובעלי אתרים.

חשבון  שנאסר בעבר – מפרסמים שנאסרו בעבר עשויים לנסות להירשם לחשבון חדש בשם אחר או עם פרטי הקשר. גוגל טובה מאוד בזיהוי זה ותשבית את חשבונך אם כן.

נאסר מ-Adsense: מה קרה?

קיבלתי את ההודעה הרגילה מגוגל, אותה תוכל לקרוא כאן, אך היא אומרת: “קבענו שחשבון AdSense שלך ​​מהווה סיכון ליצירת פעילות לא חוקית”. אלו הפרטים היחידים שניתנו, ללא פרטים. 

כל מה שאני יודע הוא שחשבון Google Adsense שלי הושבת.

אז למה נאסרתי מ-Adsense?

האתרים שלי מקבלים כמעט 100% מהתנועה שלהם ממנועי חיפוש ואני אף פעם לא לוחץ על המודעות שלי או מבקש מאחרים לעשות זאת. אני משתמש בגוגל אדסנס מאז 2009 ומעולם לא היו לי בעיות בעבר. אז כל מה שאני יכול לומר הוא שגוגל שינתה משהו בקצה שלהם.  

אני לא בטוח אם זה קשור להיות אגרסיבי עם פרסום שלי או גורמים אחרים. (הכוונה ששילמתי המון על פרסום ממומן כדי להרוייח מגוגל אדסנס וגול לא הכי אוהב את זה) 

למעשה, בטח שמעת על הרבה דיווחים אחרים על אנשים שסגרו את חשבונות Google Adsense גם כן.

עם Adsense מושבת, מה עכשיו?

ובכן, זה היה יכול להיות יותר גרוע.   למרות שמקור המונטיזציה העיקרי שלי נעלם, מקור התנועה שלי לא. כל האתרים שלי עדיין מדורגים בדיוק היכן שהם היו בעבר בגוגל.  

אז, עם קצת ניסויים, אני מקווה למצוא כמה רשתות פרסום קונטקסטואליות אחרות שמקרבות אותי למקום שבו הייתי עם גוגל אדסנס. להלן רשימה של מספר דרכים אחרות להרוויח כסף מאתר אינטרנט מלבד גוגל אדסנס.  

זה לא יהיה קל, ולמען האמת אני אופתע מאוד אם האתרים שלי ירוויחו את מה שהם מרוויחים עם גוגל אדסנס בכל רשת אחרת. עם זאת, אני מקווה שאני טועה.

מה אפשר לעשות עם החשבון אדסנס הושעה

א) כמובן הקלאסי זה לשלוח להם אימייל להסביר שזה טעות וכמה שרק אפשר לצרף הוכחות צילומי טראפיק וכו

ב) אני אישית אף פעם לא יכול להחזיק חשבון Adsense תחת השם שלי לפי גוגל.

מבחינה טכנית, אני יכול להקים ישות משפטית חדשה ולפתוח חשבון עסקי חדש ולוודא שאין מידע קישור לאף אחד מחשבונות Adsense האסורים שלי, והישות העסקית החדשה יכולה להגיש בקשה מחדש ל-Google Adsense. (כלומר גם אם אין לך אדם פרטי אתה יכול לרשום של שם של עסק

Question Mark, Board, Ask, Knowledge, Blackboard

לערער על אדסנס שהושעה עקב פעילות לא חוקית?

אם Google כבר השביתה את חשבון AdSense שלך עקב פעילות לא חוקית, תחילה אציע לך לוודא שהאתר שלך עומד בכל מדיניות של Google AdSense.

לאחר ביצוע כל זה, נסה למצוא את מקור הליבה מאחורי הפעילות הלא חוקית באתר שלך. אם אתה בטוח ב-200% שזה לא קרה בגלל אשמתך, אל תהסס להגיש ערעור על פעילות לא חוקית בגוגל. אבל ודא שלכל חשבון AdSense יש רק אפשרות ערעור אחת. לכן, אם הערעור שלך נדחה, חשבונך נחסם לצמיתות מ-AdSense .

היכן אוכל להגיש את הערעור שלי על חשבון AdSense מושבת עקב פעילות לא חוקית?

להלן קישורים ישירות לשני טפסי הערעור הרלוונטיים:

מה לכתוב בבקשה לפתיחת חשבון אדסנס שהושעה?

קודם כל חשוב להבין למה זה קרה אם באמת לחצת על הקישורים של אצמך זהו אין מה לעשות אם לא יש כמה סיבות שהחשבון נחסם בגלל שמישהו אחר חיבל לך בעסק

מדוע תוקפי הונאות סייבר עושים את כל זה?

ובכן, הפסיכולוגיה האנושית היא אחד הדברים המסובכים ביותר עלי אדמות. אז הבנת הרגש והרפלקסים האנושיים היא קשה כמו לחיות על מאדים. אף אחד לא באמת יודע למה האנשים האלה רוצים לפגוע במשתמשי AdSense ולמה הם קיבלו תמורה.

אולי הם עושים זאת בגלל שהם אוהבים לראות אנשים אחרים סובלים, או אולי הם מתנקמים בחשבון המושבת שלהם ב- AdSense בבעלי אתרים אחרים ב-AdSense . אף אחד לא באמת יודע כי התקפות הונאת סייבר של AdSense יכולות להתבצע על ידי חברך או שכן היקר ביותר שלך או אפילו מישהו רחוק מהמדינה שלך.

הצהרת גוגל על ​​השעיות חשבון עקב תנועה לא חוקית

תנועה לא חוקית כוללת כל קליק או הופעות שעלולים לנפח באופן מלאכותי את העלויות של מפרסם או את הרווחים של בעל אתר. תנועה לא חוקית מכסה תנועה הונאה בכוונה וקליקים מקריים שחשבון AdSense מושבת עקב פעילות לא חוקית.

אם יש חשבון אנליטקס מחובר אפשר לצלם צילומי מסך ולהציג לגוגל הוכחות לצורך הדוגמה רוב הקליקים יהיו ממדינות שהם בכלל לא ישראל והאתר בעברית ולהסביר לגוגל אדסנס איך הגיוני שיש לי קליקים מחול על מודעות ואתר בעברית

כיצד להיפטר מהתקפות הונאת סייבר של AdSense?

כאשר אתה מדביק את קוד AdSense שלך ​​באתר האינטרנט שלך, הוא מוגדר כברירת מחדל להצגה בכל מקום על פני כדור הארץ. אתה לא יכול לשנות את זה.

הדרך להציל את עצמך מהתקפות AdSense האלה היא לא לשתף את האישור או סיפורי ההצלחה שלך ב-AdSense עם כל מי שמקנא בך, ושנית, חסימת הצגת מודעות עבור מדינות עם שיעורי הונאה גבוהים באינטרנט כדי למנוע השבתת חשבון AdSense עקב פעילות לא חוקית.

כל משתמש ממדינות אלו לעולם לא רואה תוכן של מודעות AdSense באתר שלך, ואם הוא לא יכול לראות את המודעה, הוא לא יכול ליזום פעילות לא חוקית בה.

האם תנועה לא חוקית היא תנועת בוט?

Google  מגדירה תנועה לא חוקית  לגבי חשבון AdSense מושבת עקב פעילות לא חוקית:

 • קליקים או הופעות שנוצרו על ידי בעלי אתרים שלוחצים על המודעות החיות שלהם
 • קליקים חוזרים על מודעה או הופעות שנוצרו על ידי משתמש אחד או יותר
 • בעלי אתרים מעודדים קליקים על המודעות שלהם. דוגמאות לכך עשויות לכלול כל שפה המעודדת משתמשים ללחוץ על מודעות, הטמעות של מודעות שעלולות לגרום לנפח גבוה של קליקים מקריים וכו’.
 • כלי לחיצה אוטומטיים או מקורות תנועה, רובוטים או תוכנות מטעות אחרות.
Small, Toy, Figurine, Cartoon, Television, Film, Movie

שלחתי את הערעור שלי, מה עוד אני יכול לעשות?

אם הגשת את הערעור שלך ועדיין לא שמעתם בחזרה, המשיכו לחכות. צוות AdSense ייקח את הזמן לבחון את בקשתך ויודיע לך ברגע שיתקבל פסק דין. אל תגיש ערעורים נוספים לאחר מספר שבועות.

פעולה זו תגרום לזמן המתנה ארוך יותר לשמוע חזרה בכלל. שמעתי על כמה ערעורים שלוקחים עד שישה שבועות לקבלת תשובה מגוגל. אם תגיע לרף שמונה השבועות, כנראה שבטוח להגיש ערעור נוסף.

שאלות נפוצות אודות חשבון AdSense מושבת עקב פעילות לא חוקית

 1. כיצד אוכל להפעיל מחדש את חשבון AdSense המושבת שלי? בטופס הערעור, ספק ל-Google את כתובת הדוא”ל המשויכת לחשבון Google AdSense המושבת שלך. זה יעזור לצוות Google AdSense לאתר את חשבונך ולצמצם עיכובים בעיבוד הערעור שלך. ספר לצוות AdSense אילו שינויים תבצע בעתיד בצורה ברורה.
 2. מה עליי לעשות אם חשבון AdSense שלי מושעה? אם חשבונך מושעה, תקבל אימייל המציין אם פעולה זו נובעת מהפרות מדיניות או מתנועה לא חוקית. חפש בדוא”ל שלך והצג את החלקים הקשורים הבאים: חשבון מושעה עקב הפרות מדיניות או חשבון מושבת עקב תנועה לא חוקית.
 3. כיצד אוכל לתקן את הפרת מדיניות AdSense שלי? אתה יכול לבקש בדיקה לאחר טיפול בהפרות המדיניות באתר, בקטע האתר או בדפים שלך. לחלופין, אם ברצונך להפסיק את הצגת המודעות באתרים, מדורי האתר או הדפים המפרים את המדיניות, תוכל להסיר את קוד המודעה של AdSense מאותם אתרים, חלקי אתרים או דפים.

מסקנה: חשבון AdSense מושבת עקב פעילות לא חוקית

המונח “פעילות לא חוקית” אולי נשמע קל מאוד, אבל דברים רבים מתרחשים מאחורי הקלעים. ודא שחשבון AdSense שלך ​​בטוח, ושאנשים מהמדינה המרמה לא רואים את המודעות שלך. מלבד חסימת מודעות בנושא הונאת סייבר, מדינות גם יגדילו את ערך העלות לקליק שלך ב-AdSense , מכיוון שאתה מספק תוכן מודעות לקהל הנכון.

האם אי פעם התמודדת עם הפעילות הלא חוקית המחרידה בחשבון AdSense שלך? גם חשבון AdSense שלך ​​נחסם עקב פעילות לא חוקית?

ו האם יש משהו נוסף שעשית כדי למנוע פעילות לא חוקית באתר שלך? הודע לי בקטע התגובות למטה.

כיצד למנוע מ- מצב ש האדסנס הושעה עקב פעילות קליקים לא חוקית עם פלאגין שמגן אליכם.

יש לנו תוסף שעוזר לכל מנהלי האתרים של AdSense להבטיח שחשבון AdSense שלהם לא ייחסם עקב פעילות קליקים לא חוקית. בעזרת התוסף הזה, תוכל לחסום משתמשים שלחצו על המודעות שלך יותר ממספר מסוים של פעמים (שצוין על ידך), ותוכל גם להחליט כמה זמן אתה רוצה לשמור אותם חסומים מלראות את המודעות שלך באתר שלך. 

תכונות התוסף כוללות:

 • הגדר מגבלת קליקים מקסימלית על מודעה
 • חסום כל מבקר אם הוא חורג ממגבלת הקליקים שהוזכרה
 • אסור על מדינות מסוימות לראות את המודעות באתר שלך
 • לראות את רשימת פרטי המשתמש האסורים מקטע הניהול של וורדפרס
 • למחוק כל IP אסור אחד אחד או בגישה בכמות גדולה
 • חיפוש בכל IP ברשימת ה-IP האסורים
 • ווידג’ט של לוח המחוונים לניהול כדי להציג את המספר הכולל של משתמשים חסומים

לסיכום אני יודע כמה זה מתסכל כאשר אדסנס הושעה ובמיוחד כאשר זה כל הפרנסה שלך, עם זאת מנסיון של מעל עשור כל דבר אפשר לפתור וגוגל זה לא הדבר היחידי שאפשר להרוייח ממנו יש המון בעלי אתרים שמרוויחים יותר כסף מכל אדם אחר שאני מכיר שמשתמש בגוגל אדסנס והם משתמשים במשהו אחר בישראל!

Related Articles

כסף מחו”ל

כל הקישורים מהסרטון: FIVERR מאפשרת לרכוש שירותי פריילנסר בכל תחום צריכים מעצב? כותב תוכן בכל שפה? בונה אתרים? אולי שמישהו יכין בשבילכם מוזיקה או אפילו…

Responses

להתחבר בעזרת GMAIL