תובנות אוטומטיות ב-Google Analytics 4 (GA4)

הבנת תובנות אוטומטיות ב-Google Analytics 4 (GA4)

דוח התובנות האוטומטיות שלך הוא תוספת חדשה ומדהימה ל-Google Analytics 4. עם תובנות אוטומטיות, תראה תמונות מהירות ומועילות לגבי ביצועי הנכס שלך. אז איך משתמשים בתובנות אוטומטיות ב-Google Analytics 4?

אתה יכול לגשת אליהם על ידי לחיצה על “בית” בתפריט השמאלי. לאחר שנכנסת, תוכל להציג תובנות אוטומטיות וליצור גם תובנות מותאמות אישית.

אתה יכול גם לשאול שאלות של Analytics Intelligence כדי לקבל צילומי מצב ממוקדים של הנתונים שלך. תגלו שהם מקום מצוין לבקר בו לפני שאתם צוללים עמוק יותר לתוך דוחות Analytics שלכם.

Google Analytics 4 מציע כעת תובנות אוטומטיות. כאשר Analytics מבחין במגמה או שינוי פתאומי, הוא ייצור אוטומטית תובנות לסקירה שלך.

אתה יכול לגשת לתובנות האוטומטיות שלך בתצוגת דיווח, והן יתעדכנו בהתבסס על ביצועי האתר והאפליקציה לנייד שלך. אתה יכול גם לשתף את התובנות האוטומטיות שלך, שזו דרך מצוינת להפיץ חדשות חשובות במהירות. תובנות אוטומטיות מזהות מגמות ושינויים של משתמשים ובעצם מתריעות בפניך על כל דבר ראוי לציון בנכס GA4 שלך. Analytics יפיק עבורך כמה תובנות כברירת מחדל, אך תוכל גם ליצור תובנות מותאמות אישית. כמו כן, בדיוק כמו ב-Universal Analytics, אתה יכול לשאול שאלות Analytics Intelligence כדי לקבל תשובות מהירות ופשוטות לגבי הביצועים שלך.

Related Articles

כסף מחו”ל

כל הקישורים מהסרטון: FIVERR מאפשרת לרכוש שירותי פריילנסר בכל תחום צריכים מעצב? כותב תוכן בכל שפה? בונה אתרים? אולי שמישהו יכין בשבילכם מוזיקה או אפילו…

Responses

להתחבר בעזרת GMAIL